Oktoober 2022

Raamatupidamiskoolitused ja raamatupidamisprogrammid
Koolituse toimumise aegKoolitusedÕppekeelKoolitajadToimumise viis ja koht
18.10.-06.01.23
25.10.-13.01.23
Raamatupidamine algajatele koos raamatupidamisprogrammiga Merit Aktiva ja palgaprogrammiga Merit Palk
(80 akad t)
veneSvetlana MoskvinaKLASSIÕPE,
TALLINN
18.10.-06.01.23
25.10.-13.01.23
Raamatupidamine algajatele koos raamatupidamisprogrammiga Merit Aktiva ja palgaprogrammiga Merit Palk
(80 akad t)
veneSvetlana MoskvinaVEEBIÕPE
18.10.-06.01.23
25.10.-13.01.23
Raamatupidamine algajatele koos raamatupidamisprogrammiga Merit Aktiva ja palgaprogrammiga Merit Palk
(80 akad t)
veneSvetlana MoskvinaKOMBINEERITUD
ÕPE
(veebis ja klassis)
03.10.-02.12.
10.10.-09.12.
17.10.-16.12.
24.10.-30.12.
31.10.-06.01.23
Raamatupidamine algajatele koos raamatupidamisprogrammiga Merit Aktiva ja palgaprogrammiga Merit Palk
(80 akad t)
veneMarina VassiljevaKLASSIÕPE,
NARVA
03.10.-18.11.
10.10.-25.11.
17.10.-02.12.
24.10.-09.12.
31.10.-16.12.
Raamatupidamine edasijõudnutele koos raamatupidamisprogrammiga Merit Aktiva ja palgaprogrammiga Merit Palk
(60 akad t)
veneMarina VassiljevaKLASSIÕPE,
NARVA
25.10.-25.11.Raamatupidamisprogramm Merit Aktiva ja palgaprogramm Merit Palk
(30 akad t)
veneSvetlana MoskvinaKLASSIÕPE,
TALLINN
18.10.-18.11.
25.10.-25.11.
Raamatupidamisprogramm Merit Aktiva ja palgaprogramm Merit Palk
(30 akad t)
(individuaalõpe)
veneSvetlana MoskvinaKLASSIÕPE,
TALLINN
25.10.-25.11.Raamatupidamisprogramm Merit Aktiva ja palgaprogramm Merit Palk
(30 akad t)
veneSvetlana MoskvinaVEEBIÕPE
18.10.-18.11.
25.10.-25.11.
Raamatupidamisprogramm Merit Aktiva ja palgaprogramm Merit Palk
(30 akad t)
(individuaalõpe)
veneSvetlana MoskvinaVEEBIÕPE
03.10.-04.11.
10.10.-11.11.
17.10.-18.11.
24.10.-25.11.
31.10.-02.12.
Raamatupidamisprogramm 1C – Raamatupidamine versioon 7.7
(30 akad t)
veneLarissa RomanovaKLASSIÕPE,
TALLINN
03.10.-04.11.
10.10.-11.11.
17.10.-18.11.
24.10.-25.11.
31.10.-02.12.
Raamatupidamisprogramm 1C – Raamatupidamine versioon 7.7
(30 akad t)
(individuaalõpe)
veneLarissa RomanovaKLASSIÕPE,
TALLINN
Floristika ja kujundamine
Koolituse toimumise aegKoolitusedÕppekeelKoolitajadToimumise viis ja koht
03.10.-30.12.
10.10.-06.01.23
17.10.-13.01.23
24.10.-20.01.23
Dekoraatori koolitus 
(120 akad t.)
veneSnežana Reinson
Galina Tšižova
KLASSIÕPE,
TALLINN
10.10.-06.01.23
17.10.-13.01.23
24.10.-20.01.23
Floristika baaskoolitus
(120 akad t)
veneGalina Tšižova
Snežana Reinson
KLASSIÕPE,
TALLINN
10.10.-24.02.23
17.10.-03.03.23
24.10.-10.03.23
Floristika leiendatud koolitus
(280 akad t)
veneGalina Tšižova
Snežana Reinson
KLASSIÕPE,
TALLINN
Keeleõpe
Koolituse toimumise aegKoolitusedÕppekeelKoolitajadToimumise viis ja koht
10.10.-10.02.23
17.10.-17.02.23
24.10.-24.02.23
Eesti keele koolitus 0-A1 tasemel 
(120 akad t)
veneHelena GussarovaKLASSIÕPE,
TALLINN
10.10.-10.02.23
17.10.-17.02.23
24.10.-24.02.23
Eesti keele koolitus 0-A1 tasemel  
(120 akad t)
veneHelena GussarovaVEEBIÕPE
10.10.-12.05.23
17.10.-19.05.23
24.10.-26.05.23
Eesti keele A2-taseme eksamiks ettevalmistav kursus
(180 akad t)
veneHelena GussarovaKLASSIÕPE,
TALLINN
10.10.-12.05.23
17.10.-19.05.23
24.10.-26.05.23
Eesti keele A2-taseme eksamiks ettevalmistav kursus
(180 akad t)
veneHelena GussarovaVEEBIÕPE
10.10.-12.05.23
17.10.-19.05.23
24.10.-26.05.23
Eesti keele B1-taseme eksamiks ettevalmistav kursus
(180 akad t)
veneHelena GussarovaKLASSIÕPE,
TALLINN
10.10.-12.05.23
17.10.-19.05.23
24.10.-26.05.23
Eesti keele B1-taseme eksamiks ettevalmistav kursus
(180 akad t)
veneHelena GussarovaVEEBIÕPE
10.10.-10.02.23
17.10.-17.02.23
24.10.-24.02.23
Eesti keele koolitus 0-A1 tasemel 
(120 akad t)
veneTatjana PodpovedkinaKLASSIÕPE,
NARVA
10.10.-12.05.23
17.10.-19.05.23
24.10.-26.05.23
Eesti keele A2-taseme eksamiks ettevalmistav kursus
(180 akad t)
Eesti keele B1-taseme eksamiks ettevalmistav kursus
(180 akad t)
veneTatjana PodpovedkinaKLASSIÕPE,
NARVA
04.10.-02.02.23
11.10.-09.02.23
18.10.-16.02.23
25.10.-23.02.23
Inglise keele koolitus A2 tasemel
(120 akad t)
veneViktoria JakobsonVEEBIÕPE
03.10.-23.02.23
10.10.-02.03.23
17.10.-09.03.23
24.10.-16.03.23
31.10.-23.03.23
Inglise keele koolitus B1 tasemel
(140 akad t)
veneViktoria JakobsonVEEBIÕPE
04.10.-16.03.23
10.10.-23.03.23
17.10.-30.03.23
24.10.-06.04.23
31.10.-13.04.23
Inglise keele koolitus B2 tasemel
(160 akad t)
veneViktoria JakobsonVEEBIÕPE
03.10.-30.12.
10.10.-06.01.23
17.10.-13.01.23
24.10.-20.01.23
31.10.-27.01.23
Inglise ärikeele koolitus
(80 akad t)
veneViktoria JakobsonVEEBIÕPE
Ettevõtlus ja juhtimine
Koolituse toimumise aegKoolitusedÕppekeelKoolitajadToimumise viis ja koht
24.10.-28.02.23Ettevõtluskoolitus koos äriplaani koostamisega
(120 akad t)
veneTatjana Izyumnikova
Svetlana Moskvina
KLASSIÕPE,
TALLINN
24.10.-28.02.23Ettevõtluskoolitus koos äriplaani koostamisega
(120 akad t)
veneTatjana Izyumnikova
Svetlana Moskvina
VEEBIÕPE
Turvakoolitused
Koolituse toimumise aegKoolitusedÕppekeelKoolitajadToimumise viis ja koht
03.10.-16.12.
10.10.-23.12.
17.10.-30.12.
24.10.-06.01.23
31.10.-13.01.23
Turvatöötaja põhiõppe koolitus ja ettevalmistus turvatöötaja, tase 3 kutseeksami sooritamiseks
(140 akad t)
 eestiEduard Rodtšenkov
Aleksandr Meigas
KLASSIÕPE,
TALLINN
03.10.-16.12.
10.10.-23.12.
17.10.-30.12.
24.10.-06.01.23
31.10.-13.01.23
Turvatöötaja põhiõppe koolitus ja ettevalmistus turvatöötaja, tase 3 kutseeksami sooritamiseks
(140 akad t)
veneEduard Rodtšenkov
Aleksandr Meigas
Tatjana Ivanova
Ilona Thagazitova 
KLASSIÕPE,
TALLINN
03.10.-16.12.
10.10.-23.12.
17.10.-30.12.
24.10.-06.01.23
31.10.-13.01.23
Turvatöötaja põhiõppe koolitus ja ettevalmistus turvatöötaja, tase 3 kutseeksami sooritamiseks
(140 akad t)
veneEduard Rodtšenkov
Nikolai Rõbakov
KLASSIÕPE,
NARVA
IT- ja arvutiõpe
Koolituse toimumise aegKoolitusedÕppekeelKoolitajadToimumise viis ja koht
03.10.-02.12.
10.10.-09.12.
17.10.-16.12.
24.10.-30.12.
31.10.-06.01.23
Interjööri 3D-visualiseerimine programmis 3ds Max
(60 akad t)
veneŽanna Kriger
Victor Ustich
KLASSIÕPE,
TALLINN
03.10.-02.12.
10.10.-09.12.
17.10.-16.12.
24.10.-30.12.
31.10.-06.01.23
Interjööri 3D-visualiseerimine programmis 3ds Max
(60 akad t)
(individuaalõpe)
veneŽanna Kriger
Victor Ustich
KLASSIÕPE,
TALLINN
03.10.-02.12.
10.10.-09.12.
17.10.-16.12.
24.10.-30.12.
31.10.-06.01.23
E-poe loomine WordPress’iga
(60 akad t)
veneSergei GrigorjevKLASSIÕPE,
TALLINN
03.10.-02.12.
10.10.-09.12.
17.10.-16.12.
24.10.-30.12.
31.10.-06.01.23
E-poe loomine WordPress’iga 
(60 akad t)
(individuaalõpe)
veneSergei GrigorjevKLASSIÕPE,
TALLINN
03.10.-02.12.
10.10.-09.12.
17.10.-16.12.
24.10.-30.12.
31.10.-06.01.23
E-poe loomine WordPress’iga  
(60 akad t)
veneSergei GrigorjevVEEBIÕPE
03.10.-02.12.
10.10.-09.12.
17.10.-16.12.
24.10.-30.12.
31.10.-06.01.23
E-poe loomine WordPress’iga  
(60 akad t)
(individuaalõpe)
veneSergei GrigorjevVEEBIÕPE
03.10.-30.12.
10.10.-06.01.23
17.10.-13.01.23
24.10.-20.01.23
31.10.-27.01.23
E-poe loomine ja kaubamüük interneti kaudu
(90 акад.часов)
veneSergei Grigorjev
Svetlana Moskvina
KLASSIÕPE,
TALLINN
03.10.-30.12.
10.10.-06.01.23
17.10.-13.01.23
24.10.-20.01.23
31.10.-27.01.23
E-poe loomine ja kaubamüük interneti kaudu 
(90 акад.часов)
veneSergei Grigorjev
Svetlana Moskvina
VEEBIÕPE
03.10.-02.12.
10.10.-09.12.
17.10.-16.12.
24.10.-30.12.
31.10.-06.01.23
Arvutikoolitus algajatele
(60 akad t)
veneVictor UstichKLASSIÕPE,
TALLINN
03.10.-02.12.
10.10.-09.12.
17.10.-16.12.
24.10.-30.12.
31.10.-06.01.23
Arvutikoolitus algajatele   
(60 akad t)
(individuaalõpe)
veneVictor UstichKLASSIÕPE,
TALLINN
03.10.-02.12.
10.10.-09.12.
17.10.-16.12.
24.10.-30.12.
31.10.-06.01.23
Arvutigraafika
(60 akad t)
3D-Modelleerimine
(60 akad t)
Kontoritöö tarkvara kasutamine
(60 akad t)
MS Exceli baaskoolitus 
(60 akad t)
veneVictor UstichKLASSIÕPE,
TALLINN
03.10.-02.12.
10.10.-09.12.
17.10.-16.12.
24.10.-30.12.
31.10.-06.01.23
Arvutigraafika
(60 akad t)
(individuaalõpe)
3D-Modelleerimine
(60 akad t)
(individuaalõpe)
Kontoritöö tarkvara kasutamine
(60 akad t)
(individuaalõpe)
MS Exceli baaskoolitus 
(60 akad t)
(individuaalõpe)
veneVictor UstichKLASSIÕPE,
TALLINN
03.10.-02.12.
10.10.-09.12.
17.10.-16.12.
24.10.-30.12.
31.10.-06.01.23
3D-Modelleerimine
(60 akad t)
Kontoritöö tarkvara kasutamine
(60 akad t)
MS Exceli baaskoolitus 
(60 akad t)
veneVictor UstichVEEBIÕPE
03.10.-02.12.
10.10.-09.12.
17.10.-16.12.
24.10.-30.12.
31.10.-06.01.23
3D-Modelleerimine
(60 akad t)
(individuaalõpe)
Kontoritöö tarkvara kasutamine
(60 akad t)
(individuaalõpe)
MS Exceli baaskoolitus 
(60 akad t)
(individuaalõpe)
veneVictor UstichVEEBIÕPE
03.10.-28.10.
10.10.-04.11.
17.10.-11.11.
24.10.-18.11.
31.10.-25.11.
MS Excel kasutamise alused
(20 akad t)
MS Word kasutamise alused
(20 akad t)
Esitluse loomine MS PowerPoint’is
(20 akad t)
veneVictor UstichKLASSIÕPE,
TALLINN
03.10.-11.11.
10.10.-18.11.
17.10.-25.11.
24.10.-02.12.
31.10.-09.12.
MS Word ja MS Excel kasutamise alused
(36 akad t)
veneVictor Ustich
Sergei Grigorjev
KLASSIÕPE,
TALLINN
03.10.-04.11.
10.10.-11.11.
17.10.-18.11.
24.10.-25.11.
31.10.-02.12.
MS Exceli profikoolitus
(28 akad t)
veneVictor UstichKLASSIÕPE,
TALLINN
03.10.-28.10.
10.10.-04.11.
17.10.-11.11.
24.10.-18.11.
31.10.-25.11.
MS Excel kasutamise alused
(20 akad t)
MS Word kasutamise alused
(20 akad t)
Esitluse loomine MS PowerPoint’is
(20 akad t)
veneVictor UstichVEEBIÕPE
03.10.-11.11.
10.10.-18.11.
17.10.-25.11.
24.10.-02.12.
31.10.-09.12.
MS Word ja MS Excel kasutamise alused
(36 akad t)
veneVictor UstichVEEBIÕPE
03.10.-04.11.
10.10.-11.11.
17.10.-18.11.
24.10.-25.11.
31.10.-02.12.
MS Exceli profikoolitus
(28 akad t)
veneVictor UstichVEEBIÕPE
03.10.-02.12.
10.10.-09.12.
17.10.-16.12.
24.10.-30.12.
31.10.-06.01.23
LibreOffice baaskoolitus 
(60 akad t)
veneSergei GrigorjevKLASSIÕPE,
TALLINN
03.10.-02.12.
10.10.-09.12.
17.10.-16.12.
24.10.-30.12.
31.10.-06.01.23
LibreOffice baaskoolitus 
(60 akad t)
(individuaalõpe)
veneSergei GrigorjevKLASSIÕPE,
TALLINN
03.10.-02.12.
10.10.-09.12.
17.10.-16.12.
24.10.-30.12.
31.10.-06.01.23
LibreOffice baaskoolitus
(60 akad t)
veneSergei GrigorjevVEEBIÕPE
03.10.-02.12.
10.10.-09.12.
17.10.-16.12.
24.10.-30.12.
31.10.-06.01.23
LibreOffice baaskoolitus 
(60 akad t)
(individuaalõpe)
veneSergei GrigorjevVEEBIÕPE
03.10.-02.12.
10.10.-09.12.
17.10.-16.12.
24.10.-30.12.
31.10.-06.01.23
AutoCad baaskoolitus 
(60 akad t)
veneŽanna KrigerKLASSIÕPE,
TALLINN
03.10.-02.12.
10.10.-09.12.
17.10.-16.12.
24.10.-30.12.
31.10.-06.01.23
AutoCad baaskoolitus  
(60 akad t)
(individuaalõpe)
veneŽanna KrigerKLASSIÕPE,
TALLINN
03.10.-02.12.
10.10.-09.12.
17.10.-16.12.
24.10.-30.12.
31.10.-06.01.23
AutoCad baaskoolitus  
(60 akad t)
veneŽanna KrigerVEEBIÕPE
03.10.-02.12.
10.10.-09.12.
17.10.-16.12.
24.10.-30.12.
31.10.-06.01.23
AutoCad baaskoolitus 
(60 akad t)
(individuaalõpe)
veneŽanna KrigerVEEBIÕPE
03.10.-02.12.
10.10.-09.12.
17.10.-16.12.
24.10.-30.12.
31.10.-06.01.23
Operatsioonisüsteemide paigaldamine ja haldamine 
(60 akad t)
YouTube videokanali loomine 
(60 akad t)
veneSergei GrigorjevKLASSIÕPE,
TALLINN
03.10.-04.11.
10.10.-11.11.
17.10.-18.11.
24.10.-25.11.
31.10.-02.12.
YouTube videokanali loomise alused
(30 akad t)
veneSergei GrigorjevKLASSIÕPE,
TALLINN
03.10.-02.12.
10.10.-09.12.
17.10.-16.12.
24.10.-30.12.
31.10.-06.01.23
Operatsioonisüsteemide paigaldamine ja haldamine 
(60 akad t)
(individuaalõpe)
YouTube videokanali loomine 
(60 akad t)
(individuaalõpe)
veneSergei GrigorjevKLASSIÕPE,
TALLINN
03.10.-02.12.
10.10.-09.12.
17.10.-16.12.
24.10.-30.12.
31.10.-06.01.23
Veebidisain 
(60 akad t)
veneIvar Varm
Elvi Velpler
KLASSIÕPE,
TALLINN
03.10.-02.12.
10.10.-09.12.
17.10.-16.12.
24.10.-30.12.
31.10.-06.01.23
Veebidisain 
(60 akad t)
(individuaalõpe)
veneIvar Varm
Elvi Velpler
KLASSIÕPE,
TALLINN
03.10.-02.12.
10.10.-09.12.
17.10.-16.12.
24.10.-30.12.
31.10.-06.01.23
Veebidisain 
(60 akad t)
veneIvar Varm
Elvi Velpler
VEEBIÕPE
03.10.-02.12.
10.10.-09.12.
17.10.-16.12.
24.10.-30.12.
31.10.-06.01.23
Veebidisain 
(60 akad t)
(individuaalõpe)
veneIvar Varm
Elvi Velpler
VEEBIÕPE
03.10.-02.12.
10.10.-09.12.
17.10.-16.12.
24.10.-30.12.
31.10.-06.01.23
Veebiprogrammeerimine 
(60 akad t)
veneAnton GarinKLASSIÕPE,
TALLINN
03.10.-02.12.
10.10.-09.12.
17.10.-16.12.
24.10.-30.12.
31.10.-06.01.23
Veebiprogrammeerimine 
(60 akad t)
veneAnton GarinVEEBIÕPE
03.10.-02.12.
10.10.-09.12.
17.10.-16.12.
24.10.-30.12.
31.10.-06.01.23
Programmeerimise alused Java keelega 
(60 akad t)
veneAnton GarinKLASSIÕPE,
TALLINN
03.10.-02.12.
10.10.-09.12.
17.10.-16.12.
24.10.-30.12.
31.10.-06.01.23
Programmeerimise alused Java keelega 
(60 akad t)
veneAnton GarinVEEBIÕPE
03.10.-02.12.
10.10.-09.12.
17.10.-16.12.
24.10.-30.12.
31.10.-06.01.23
Programmeerimise alused C# keelega 
(60 akad t)
veneAnton GarinKLASSIÕPE,
TALLINN
03.10.-02.12.
10.10.-09.12.
17.10.-16.12.
24.10.-30.12.
31.10.-06.01.23
Programmeerimise alused C# keelega 
(60 akad t)
veneAnton GarinVEEBIÕPE
10.10.-09.12.
17.10.-16.12.
24.10.-30.12.
Tarkvarasüsteemide testimise alused 
(60 akad t)
veneJuri BublikovKLASSIÕPE,
TALLINN
10.10.-09.12.
17.10.-16.12.
24.10.-30.12.
Tarkvarasüsteemide testimise alused 
(60 akad t)
veneJuri BublikovVEEBIÕPE
03.10.-04.11.
10.10.-11.11.
17.10.-18.11.
24.10.-25.11.
31.10.-02.12.
Interneti kasutamine 
(30 akad t)
Kodulehe loomine ja haldamine WordPress’iga
(30 akad t)
veneSergei GrigorjevKLASSIÕPE,
TALLINN
03.10.-04.11.
10.10.-11.11.
17.10.-18.11.
24.10.-25.11.
31.10.-02.12.
Interneti kasutamine
(30 akad t)
(individuaalõpe)
Kodulehe loomine ja haldamine WordPress’iga 
(30 akad t)
(individuaalõpe)
veneSergei GrigorjevKLASSIÕPE,
TALLINN
18.10.-18.11.Kodulehe loomine ja haldamine WordPress’iga 
(30 akad t)
(individuaalõpe)
veneSergei GrigorjevKOMBINEERITUD
ÕPE
(veebis ja klassis)
03.10.-04.11.
10.10.-11.11.
17.10.-18.11.
24.10.-25.11.
31.10.-02.12.
Interneti kasutamine
(30 akad t)
Kodulehe loomine ja haldamine WordPress’iga 
(30 akad t)
veneSergei GrigorjevVEEBIÕPE
03.10.-04.11.
10.10.-11.11.
17.10.-18.11.
24.10.-25.11.
31.10.-02.12.
Interneti kasutamine
(30 akad t)
(individuaalõpe)
Kodulehe loomine ja haldamine WordPress’iga 
(30 akad t)
(individuaalõpe)
veneSergei GrigorjevVEEBIÕPE