Koolitusruumid

Sotsiaal-Humanitaar Infokool (Fortis Koolitus OÜ) koolitusklassid asuvad Tallinnas, aadressil: Väike-Paala tn 2.

Lisaks kasutame koostöölepingute alusel koostööpartnerite koolitusklasse: Narvas, aadressil: Vestervalli tn 4 ja Kerese tn 20.

Kõik kasutatavad koolitusklassid vastavad tervisekaitse, töötervishoiu ja tööohutuse nõuetele; on sobivalt valgustatud, hea ventilatsiooni ja vajaliku temperatuuriga ning piisava suurusega; tagatud WC kasutamine ja kätepesu võimalus. Liikumispuudega inimestel on ligipääs kooliruumidesse (majas on olemas lift, kaldteed ja inva WC).

Koolitusklassid on varustatud tänapäevaste koolitusvahenditega (mugavad õppelauad ja toolid, kriiditahvlid, pabertahvlid, markertahvlid, dataprojektorid, grafoprojektorid, sülearvutid, video-ja audiotehnika jm).

Koolitusklass valitakse vastavalt grupi suurusele. Koolitusgruppide suurused on erinevad ja sõltuvad koolituse sisust ja eesmärgist. Õppetöö võib toimuda individuaalõppena, minirühmades (2-4 inimest) või rühmatööna (4 või rohkem inimest).

Kool tagab igale koolitusel osalejale tasuta kohvipausi koos suupistetega koolituspäeva pikkusest sõltumata. Samuti, lõunapauside ajal on koolitusel osalejatel võimalus kasutada eraldi puhkeala, kus on võimalik mikrolaineahjus einet soojendada. Koolituspäeva jooksul osalejatele pakutakse tasuta joogivett, kohvi ja teed koos suhkru- ja kohvikoorega.

Reaalajas toimuvate koolituste läbiviimiseks kasutatakse veebikeskkondi Zoom, Google Meet või Skype.

Kõikides kasutatavates koolitusklassides on traadita interneti kasutamise võimalus ning see on osalejatele tasuta.

Ühistranspordi lähim peatus ≈ 200m (Väike-Paala), ≈ 500m (Kiive). Autoga tulijatele tasuta parkimise võimalus.