Tähelepanu!

 

Vt. Koolituskalender

 








Koostööpartnerid

  1. Haridus- ja Teadusministeerium
  2. Tallinna Ülikool
  3. Informaatika ja Arvutustehnika Instituut
  4. Turko Õppekeskus OÜ
  5. Tehnikaülikooli Virumaa Kolledž
  6. Euroakadeemia
  7. Московский Торгово-Экономический Университет
  8. The Baltic International Academy
  9. Донской Государственный Технический Университет
  10. Pihkva Riiklik Pedagoogika Instituut
  11. Helsinki Metropolia University of Applied Sciences
  12. Международная высшая школа практической психологии
  13. Integratsiooni Sihtasutus
  14. Eesti Kaubandus-Tööstuskoda
  15. Tallinna Halduskohus
  16. Harju Maakohus
  17. Tallinna Lastekodu
  18. Tallinna Vangla
  19. Viru Vangla
  20. Eesti-Rootsi Suitsidoloogia Instituut
  21. Hasartmängusõltuvuse Uurimise ja Võõrutamise Instituut
  22. Tallinna Politseiprefektuur
  23. Lõuna Politseiprefektuur
  24. Ida Politseiprefektuur
  25. Põhja Politseiprefektuur
  26. Tallinna Linnaosavalitsus
  27. Lasnamäe Linnaosa Valitsus
  28. Sotsiaalkindlustusamet
  29. MTÜ Sotsiaalse Rehabilitatsiooni Keskus
  30. SA Ahtme Haigla
  31. SA Tallinna Lastehaigla
  32. SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla
  33. Eesti Rahvusraamatukogu
  34. Maardu linna raamatukogu
  35. Narva Linnakohus
  36. Tallinna Munitsipaalpolitsei Amet
  37. Narva Politseiprefektuur
  38. Narva Laste varjupaik
  39. Tervisehäiretega laste vanemate ühing „Päikene“
  40. Uniq U Suomi OY
  41. Eesti-Vene Ettevõtjate Koda
  42. Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium
  43. Tallinna Tõnismäe Reaalkool
  44. Tallinna Kurtide Kool
  45. Tallinna Lasnamäe Gümnaasium
  46. Tallinna Pae Gümnaasium
  47. Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium
  48. Tallinna Paekaare Gümnaasium
  49. Tallinna Õismäe Kool
  50. Kallaste Keskkool
  51. Narva Paju Kool
  52. Narva Kreenholmi gümnaasium
  53. Tapa erikool
  54. Rõõmupesa Lasteaed
  55. Linnamäe Lasteaed
  56. Suur-Pae Lasteaed
  57. Sinilill Lasteaed
  58. Tallinna Järveotsa lasteaed
  59. SA INNOVE
  60. Komplex Hooldus OÜ
  61. Robetol OÜ
  62. Lexecon OÜ
  63. Taproban AS
  64. Elekter AB OÜ
  65. Hartran OÜ
  66. Rexon OÜ
  67. Poolsaar AS
  68. Pranko OÜ
  69. SVS-L Koolituskeskus
  70. Järve Toitlustuse OÜ
  71. S.D.S. Group OÜ
  72. Esman Shipmanagment
  73. X-bit labs LLC Media Company
  74. MTÜ Montessori Koolitusühing
  75. Sanaster German OÜ