Tähelepanu!

 


Koolis tegutsevad hommikused, päevased ja õhtused rühmad.


Helista või kirjuta ja küsi lisa!  


 

Vt. Koolituskalender

 












Juuni 2020

 

Koolituse toimumise aeg

Koolitused

Õppekeel

Koolitajad

Toimumiskoht

15.06.-28.08.

22.06.-04.09.

29.06.-11.09.

Raamatupidamise koolitus algajatele (koos raamatupidamisprogrammiga)

(120 akad t.)  

 vene

Svetlana Moskvina

Larissa Romanova 

Tallinn, Peterburi tee 47

15.06.-28.08.

22.06.-04.09.

29.06.-11.09.

Raamatupidamise koolitus algajatele (koos raamatupidamisprogrammiga)

(120 akad t.)  (veebipõhine õpe)

vene

Svetlana Moskvina

Koolitus viiakse läbi veebikeskkonnas, kuhu kõik osalejad peavad sisse logima

15.06.-07.08.

22.06.-14.08.

29.06.-21.08.

Raamatupidamise koolitus edasijõudnutele (koos raamatupidamisprogrammiga)

(80 akad t.)   

 vene

Svetlana Moskvina

Larissa Romanova 

Tallinn, Peterburi tee 47

15.06.-07.08.

22.06.-14.08.

29.06.-21.08.

Raamatupidamise koolitus edasijõudnutele (koos raamatupidamisprogrammiga)

(80 akad t.)   (veebipõhine õpe)

 vene

Svetlana Moskvina

Koolitus viiakse läbi veebikeskkonnas, kuhu kõik osalejad peavad sisse logima

08.06.-21.08.

15.06.-28.08.

22.06.-04.09.

29.06.-11.09.

Raamatupidamise koolitus algajatele (koos raamatupidamisprogrammiga)

(120 akad t.) 

  vene

Marina Vassiljeva 

Narva, Vestervalli 4

08.06.-31.07.

15.06.-07.08.

22.06.-14.08.

29.06.-21.08.

Raamatupidamise koolitus edasijõudnutele (koos raamatupidamisprogrammiga)

(80 akad t.)  

  vene

Marina Vassiljeva    

Narva, Vestervalli 4

08.06.-10.07.

15.06.-17.07.

22.06.-24.07.

29.06.-31.07.

Raamatupidamisprogrammid:

  • 1C - Raamatupidamine (30 akad t.)

  vene

Larissa Romanova 

Tallinn, Peterburi tee 47

15.06.-17.07.

22.06.-24.07.

29.06.-31.07.

Raamatupidamisprogrammid:

  • Merit Aktiva (30 akad t.)

 vene

Svetlana Moskvina

Tallinn, Peterburi tee 47

15.06.-17.07.

22.06.-24.07.

29.06.-31.07.

Raamatupidamisprogrammid:

  • Merit Aktiva (30 akad t.) (veebipõhine õpe)

 vene

Svetlana Moskvina

Koolitus viiakse läbi veebikeskkonnas, kuhu kõik osalejad peavad sisse logima

15.06.-28.08.

22.06.-04.09.

29.06.-11.09.

Eesti keele koolitus 0-A1 tasemel 

(120 akad t.) 

  vene

Helena Gussarova

Kristel Toomel 

Tallinn, Peterburi tee 47

Tallinn, Laki 11B

15.06.-02.10.

22.06.-09.10.

29.06.-16.10.

Eesti keele A2-taseme eksamiks ettevalmistav kursus 

(180 akad t.)

  vene

Helena Gussarova

Kristel Toomel 

Tallinn, Peterburi tee 47

Tallinn, Laki 11B

15.06.-02.10.

22.06.-09.10.

29.06.-16.10.

Eesti keele B1-taseme eksamiks ettevalmistav kursus 

(180 akad t.)

  vene

Helena Gussarova

Kristel Toomel 

Tallinn, Peterburi tee 47

Tallinn, Laki 11B

22.06.-20.11.

29.06.-27.11.

Eesti keele B2-taseme eksamiks ettevalmistav kursus 

(240 akad t.)

 vene

Helena Gussarova

Tallinn, Peterburi tee 47

08.06.-07.08.

15.06.-14.08.

22.06.-21.08.

29.06.-28.08.

Turvatöötaja põhiõppe koolitus ja ettevalmistus turvatöötaja, tase 3 kutseeksami sooritamiseks (140 akad t.)

eesti

Eduard Rodtšenkov

Aleksandr Meigas

Tallinn, Peterburi tee 47

08.06.-07.08.

15.06.-14.08.

22.06.-21.08.

29.06.-28.08.

Turvatöötaja põhiõppe koolitus ja ettevalmistus turvatöötaja, tase 3 kutseeksami sooritamiseks (140 akad t.)

vene

Eduard Rodtšenkov

Aleksandr Meigas

Tatjana Ivanova

Ilona Thagazitova 

Tallinn, Peterburi tee 47

08.06.-07.08.

15.06.-14.08.

22.06.-21.08.

29.06.-28.08.

Turvatöötaja põhiõppe koolitus ja ettevalmistus turvatöötaja, tase 3 kutseeksami sooritamiseks (140 akad t.)

 vene

Eduard Rodtšenkov

Nikolai Rõbakov 

Narva, Kerese 20

10.06.-14.09.

17.06.-21.09.

24.06.-28.09.

Floristika koolitus (360 akad t.)

 vene

Galina Tšizova

Tallinn, Peterburi tee 47

Punane 1

22.06.-04.09.

Ettevõtluse aluste ja äriplaani koostamise koolitus 

(120 akad t.) 

eesti 

Vjatšeslav Gussarov

Taimi Viidna 

Aleksandr Meigas

Tallinn, Peterburi tee 47

22.06.-04.09.

Ettevõtluse aluste ja äriplaani koostamise koolitus 

(120 akad t.) 

 vene 

Tatjana Izyumnikova

Svetlana Moskvina

Tatjana Ivanova 

Aleksandr Meigas

Tallinn, Peterburi tee 47

08.06.-21.08.

15.06.-28.08.

22.06.-04.09.

29.06.-11.09.

Inglise keele koolitus A2 tasemel 

(120 akad t.)

 vene

Viktoria Jakobson

Olga Ilnitskaja  

Tallinn, Peterburi tee 47

15.06.-28.08.

22.06.-04.09.

29.06.-11.09.

Inglise keele koolitus A2 tasemel 

(120 akad t.) (veebipõhine õpe)

  vene

Viktoria Jakobson

Koolitus viiakse läbi veebikeskkonnas, kuhu kõik osalejad peavad sisse logima

08.06.-04.09.

15.06.-11.09.

22.06.-18.09.

29.06.-25.09.

Inglise keele koolitus B1 tasemel 

(140 akad t.)

 vene

Viktoria Jakobson

Olga Ilnitskaja  

Tallinn, Peterburi tee 47

15.06.-11.09.

22.06.-18.09.

29.06.-25.09.

Inglise keele koolitus B1 tasemel 

(140 akad t.) (veebipõhine õpe)

 vene

Viktoria Jakobson

Koolitus viiakse läbi veebikeskkonnas, kuhu kõik osalejad peavad sisse logima

08.06.-18.09.

15.06.-25.09.

22.06.-02.10.

29.06.-09.10.

Inglise keele koolitus B2 tasemel 

(160 akad t.)

 vene

Viktoria Jakobson

Olga Ilnitskaja  

Tallinn, Peterburi tee 47

15.06.-25.09.

22.06.-02.10.

29.06.-09.10.

Inglise keele koolitus B2 tasemel 

(160 akad t.) (veebipõhine õpe)

 vene

Viktoria Jakobson

Koolitus viiakse läbi veebikeskkonnas, kuhu kõik osalejad peavad sisse logima

22.06.-14.08.

29.06.-21.08.

Inglise ärikeele koolitus (80 akad t.) 

 vene

Viktoria Jakobson

Olga Ilnitskaja  

Tallinn, Peterburi tee 47

01.06.-31.07.

08.06.-07.08.

15.06.-14.08.

22.06.-21.08.

29.06.-28.08.

Kauba müük interneti kaudu (E-poe loomine) (90 akad t.)

 vene

Sergei Grigorjev

Svetlana Moskvina

Tallinn, Peterburi tee 47

08.06.-07.08.

15.06.-14.08.

22.06.-21.08.

29.06.-28.08.

Arvutikoolitus algajatele  (60 akad t.) 

Arvutikoolitused:

Arvutigraafika koolitus (60 tundi)

3D-Modelleerimise koolitus (60 tundi)

Kontoritöö tarkvara kasutamise koolitus (60 tundi)

 vene

Victor Ustich 

Tallinn, Peterburi tee 47

15.06.-14.08.

22.06.-21.08.

29.06.-28.08.

3D-Modelleerimise koolitus (60 tundi) 

(veebipõhine õpe)

vene

Victor Ustich 

Koolitus viiakse läbi veebikeskkonnas, kuhu kõik osalejad peavad sisse logima

08.06.-07.08.

15.06.-14.08.

22.06.-21.08.

29.06.-28.08.

 

Arvutikoolitused:

Programmeerimise alused. Java tarkvara koolitus (60 akad t.)

Arvutil joonestamise koolitus/AutoCad (60 akad t.) 

Operatsioonisüsteemide administreerimise koolitus (60 tundi)

Veebidisaini koolitus (60 tundi)

Veebiprogrammeerimise koolitus (60 tundi)

YouTube videokanali loomise koolitus (60 tundi)

 vene

 

Anton Garin

Žanna Kriger        

 

Sergei Grigorjev 

Ivar Varm   

Anton Garin 

Sergei Grigorjev

Tallinn, Peterburi tee 47

15.06.-14.08.

29.06.-28.08.

Programmeerimise alused. Java tarkvara koolitus (60 akad t.) 

(veebipõhine õpe)

 vene

Anton Garin

Koolitus viiakse läbi veebikeskkonnas, kuhu kõik osalejad peavad sisse logima

15.06.-14.08.

29.06.-28.08.

Veebiprogrammeerimise koolitus (60 tundi) 

(veebipõhine õpe)

vene 

Anton Garin

Koolitus viiakse läbi veebikeskkonnas, kuhu kõik osalejad peavad sisse logima

15.06.-04.09.

29.06.-18.09.

Andmebaaside haldamise koolitus 

(80 tundi)

 vene 

Sergei Grigorjev

Anton Garin

Tallinn, Peterburi tee 47

01.06.-31.07.

22.06.-28.08.

Tarkvarasüsteemide testimise aluste koolitus (80 tundi)

vene 

Juri Bublikov  

Tallinn, Peterburi tee 47

09.06.-10.07.

16.06.-17.07.

23.06.-24.07.

30.06.-31.07.

Interneti kasutamise koolitus (30 tundi)

Kodulehekülje haldamise ja administreerimise koolitus  (30 tundi)

 vene  

Sergei Grigorjev    

Tallinn, Peterburi tee 47