Tähelepanu!

 


Koolis tegutsevad hommikused, päevased ja õhtused rühmad.


Helista või kirjuta ja küsi lisa!  


 

Vt. Koolituskalender

 












Jaanuar 2020

 

Koolituse toimumise aeg

Koolitused

Õppekeel

Koolitajad

Toimumiskoht

20.01.-27.03.

27.01.-03.04.

Raamatupidamise koolitus algajatele (koos raamatupidamisprogrammiga)

(120 akad t.)   

 vene

Svetlana Moskvina

Larissa Romanova 

Tallinn, Peterburi tee 47

20.01.-06.03.

27.01.-13.03.

Raamatupidamise koolitus edasijõudnutele (koos raamatupidamisprogrammiga)

(80 akad t.)   

 vene

Svetlana Moskvina

Larissa Romanova 

Tallinn, Peterburi tee 47

20.01.-27.03.

27.01.-03.04.

Raamatupidamise koolitus algajatele (koos raamatupidamisprogrammiga)

(120 akad t.) 

  vene

Marina Vassiljeva 

Narva, Vestervalli 4

20.01.-06.03.

27.01.-13.03.

Raamatupidamise koolitus edasijõudnutele (koos raamatupidamisprogrammiga)

(80 akad t.)  

  vene

Marina Vassiljeva    

Narva, Vestervalli 4

20.01.-21.02.

27.01.-28.02.

Raamatupidamisprogrammid:

  • 1C - Raamatupidamine (30 akad t.)

  vene

Larissa Romanova 

Tallinn, Peterburi tee 47

20.01.-09.04.

27.01.-17.04.

Eesti keele koolitus 0-A1 tasemel 

(120 akad t.) 

  vene

Helena Gussarova

Kristel Toomel 

Tallinn, Peterburi tee 47

Tallinn, Laki 11B

21.01.-30.04.

28.01.-08.05.

Eesti keele A2-taseme eksamiks ettevalmistav kursus 

(180 akad t.)

  vene

Helena Gussarova

Kristel Toomel 

Tallinn, Peterburi tee 47

Tallinn, Laki 11B

21.01.-30.04.

28.01.-08.05.

Eesti keele B1-taseme eksamiks ettevalmistav kursus 

(180 akad t.)

  vene

Helena Gussarova

Kristel Toomel 

Tallinn, Peterburi tee 47

Tallinn, Laki 11B

07.01.-29.05.

14.01.-05.06.

21.01.-12.06.

28.01.-19.06.

Eesti keele B2-taseme eksamiks ettevalmistav kursus 

(240 akad t.)

 

 vene

Helena Gussarova

Tallinn, Peterburi tee 47

20.01.-20.03.

27.01.-27.03.

Turvatöötaja põhiõppe koolitus ja ettevalmistus turvatöötaja, tase 3 kutseeksami sooritamiseks (140 akad t.)

eesti

Eduard Rodtšenkov

Aleksandr Meigas

Tallinn, Peterburi tee 47

20.01.-20.03.

27.01.-27.03.

Turvatöötaja põhiõppe koolitus ja ettevalmistus turvatöötaja, tase 3 kutseeksami sooritamiseks (140 akad t.)

vene

Eduard Rodtšenkov

Aleksandr Meigas

Tatjana Ivanova

Ilona Thagazitova 

Tallinn, Peterburi tee 47

20.01.-20.03.

27.01.-27.03.

Turvatöötaja põhiõppe koolitus ja ettevalmistus turvatöötaja, tase 3 kutseeksami sooritamiseks (140 akad t.)

 vene

Eduard Rodtšenkov

Nikolai Rõbakov 

Narva, Kerese 20

20.01.-30.04.

Ettevõtluse aluste ja äriplaani koostamise koolitus 

(160 akad t.) 

eesti 

Vjatšeslav Gussarov

Taimi Viidna 

Aleksandr Meigas

Tallinn, Peterburi tee 47

20.01.-30.04.

Ettevõtluse aluste ja äriplaani koostamise koolitus 

(160 akad t.) 

 vene 

Tatjana Izyumnikova

Svetlana Moskvina

Tatjana Ivanova 

Aleksandr Meigas

Tallinn, Peterburi tee 47

20.01.-09.04.

27.01.-17.04.

Inglise keele koolitus A2 tasemel 

(120 akad t.)

 vene

Viktoria Jakobson

Olga Ilnitskaja  

Tallinn, Peterburi tee 47

20.01.-30.04.

27.01.-08.05.

Inglise keele koolitus B1 tasemel 

(140 akad t.)

 vene

Viktoria Jakobson

Olga Ilnitskaja  

Tallinn, Peterburi tee 47

20.01.-22.05.

27.01.-29.05.

Inglise keele koolitus B2 tasemel 

(160 akad t.)

 vene

Viktoria Jakobson

Olga Ilnitskaja  

Tallinn, Peterburi tee 47

20.01.-13.03.

27.01.-20.03.

Inglise ärikeele koolitus (80 akad t.) 

 vene

Viktoria Jakobson

Olga Ilnitskaja  

Tallinn, Peterburi tee 47

20.01.-20.03.

27.01.-27.03.

Kauba müük interneti kaudu (E-poe loomine) (90 akad t.)

 vene

Sergei Grigorjev

Svetlana Moskvina

Tallinn, Peterburi tee 47

13.01.-06.03.

20.01.-12.03.

27.01.-20.03.

Arvutikoolitus algajatele  (60 akad t.) 

Arvutikoolitused:

Arvutigraafika koolitus (60 tundi)

3D-Modelleerimise koolitus (60 tundi)

Kontoritöö tarkvara kasutamise koolitus (60 tundi)

 vene

Victor Ustich 

 

 

 

Tallinn, Peterburi tee 47

21.01.-12.03.

28.01.-20.03.

 

Arvutikoolitused:

Programmeerimise alused. Java tarkvara koolitus (60 akad t.)

Arvutil joonestamise koolitus/AutoCad (60 akad t.) 

Operatsioonisüsteemide administreerimise koolitus (60 tundi)

Veebidisaini koolitus (60 tundi)

Veebiprogrammeerimise koolitus (60 tundi)

YouTube videokanali loomise koolitus (60 tundi)

 vene

 

Marina Vigant 

Victor Ustich         

Sergei Grigorjev 

Ivar Varm             

Anton Garin 

Sergei Grigorjev

Tallinn, Peterburi tee 47

21.01.-03.04.

28.01.-10.04.

Andmebaaside haldamise koolitus 

(80 tundi)

 vene 

Sergei Grigorjev

Victor Ustich 

Tallinn, Peterburi tee 47

27.01.-27.03.

Tarkvarasüsteemide testimise aluste koolitus (80 tundi)

vene 

Juri Bublikov  

Tallinn, Peterburi tee 47

20.01.-21.02.

27.01.-28.02.

Interneti kasutamise koolitus (30 tundi)

Kodulehekülje haldamise ja administreerimise koolitus  (30 tundi)

 vene  

Sergei Grigorjev    

Tallinn, Peterburi tee 47