Tähelepanu!

 


Koolis tegutsevad hommikused, päevased ja õhtused rühmad.


Helista või kirjuta ja küsi lisa!  


 

Vt. Koolituskalender

 












Detsember 2019

 

Koolituse toimumise aeg

Koolitused

Õppekeel

Koolitajad

Toimumiskoht

06.12.-28.02.20

13.12.-06.03.20

Raamatupidamise koolitus algajatele (koos raamatupidamisprogrammiga)

(120 akad t.)   

 vene

Svetlana Moskvina

Larissa Romanova 

Tallinn, Peterburi tee 47

06.12.-31.01.20

13.12.-07.02.20

Raamatupidamise koolitus edasijõudnutele (koos raamatupidamisprogrammiga)

(80 akad t.)   

 vene

Svetlana Moskvina

Larissa Romanova 

Tallinn, Peterburi tee 47

02.12.-28.02.20

09.12.-06.03.20

16.12.-12.03.20

Raamatupidamise koolitus algajatele (koos raamatupidamisprogrammiga)

(120 akad t.) 

  vene

Marina Vassiljeva 

Narva, Vestervalli 4

02.12.-31.01.20

09.12.-07.02.20

16.12.-14.02.20

Raamatupidamise koolitus edasijõudnutele (koos raamatupidamisprogrammiga)

(80 akad t.)  

  vene

Marina Vassiljeva    

Narva, Vestervalli 4

09.12.-10.01.20

16.12.-17.01.20

Raamatupidamisprogrammid:

  • 1C - Raamatupidamine (30 akad t.)

  vene

Larissa Romanova 

Tallinn, Peterburi tee 47

03.12.-28.02.20

10.12.-06.03.20

17.12.-12.03.20

Eesti keele koolitus 0-A1 tasemel 

(120 akad t.) 

  vene

Helena Gussarova

Kristel Toomel 

Tallinn, Peterburi tee 47

Tallinn, Laki 11B

03.12.-27.03.20

10.12.-03.04.20

17.12.-10.04.20

Eesti keele A2-taseme eksamiks ettevalmistav kursus 

(180 akad t.)

  vene

Helena Gussarova

Kristel Toomel 

Tallinn, Peterburi tee 47

Tallinn, Laki 11B

03.12.-27.03.20

10.12.-03.04.20

17.12.-10.04.20

Eesti keele B1-taseme eksamiks ettevalmistav kursus 

(180 akad t.)

  vene

Helena Gussarova

Kristel Toomel 

Tallinn, Peterburi tee 47

Tallinn, Laki 11B

02.12.-28.02.20

09.12.-06.03.20

16.12.-12.03.20

Turvatöötaja põhiõppe koolitus ja ettevalmistus turvatöötaja, tase 3 kutseeksami sooritamiseks (140 akad t.)

eesti

Eduard Rodtšenkov

Aleksandr Meigas

Tallinn, Peterburi tee 47

02.12.-28.02.20

09.12.-06.03.20

16.12.-12.03.20

Turvatöötaja põhiõppe koolitus ja ettevalmistus turvatöötaja, tase 3 kutseeksami sooritamiseks (140 akad t.)

vene

Eduard Rodtšenkov

Aleksandr Meigas

Tatjana Ivanova

Ilona Thagazitova 

Tallinn, Peterburi tee 47

02.12.-28.02.20

09.12.-06.03.20

16.12.-12.03.20

Turvatöötaja põhiõppe koolitus ja ettevalmistus turvatöötaja, tase 3 kutseeksami sooritamiseks (140 akad t.)

 vene

Eduard Rodtšenkov

Nikolai Rõbakov 

Narva, Kerese 20

Narva, Puškini 20

02.12.-28.02.20

09.12.-06.03.20

16.12.-12.03.20

23.12.-20.03.20

Floristika koolitus (360 akad t.)

 vene 

Galina Tšižova 

Tallinn, Peterburi tee 47

Tallinn, Punane 1

16.12.-31.03.20

Ettevõtluse aluste ja äriplaani koostamise koolitus 

(160 akad t.) 

eesti 

Vjatšeslav Gussarov

Taimi Viidna 

Aleksandr Meigas

Tallinn, Peterburi tee 47

16.12.-31.03.20

Ettevõtluse aluste ja äriplaani koostamise koolitus 

(160 akad t.) 

 vene 

Tatjana Izyumnikova

Svetlana Moskvina

Tatjana Ivanova 

Aleksandr Meigas

Tallinn, Peterburi tee 47

09.12.-06.03.20

16.12.-12.03.20

Inglise keele koolitus A2 tasemel 

(120 akad t.)

 vene

Viktoria Jakobson

Olga Ilnitskaja  

Tallinn, Peterburi tee 47

02.12.-12.03.20

09.12.-20.03.20

16.12.-27.03.20

Inglise keele koolitus B1 tasemel 

(140 akad t.)

 vene

Viktoria Jakobson

Olga Ilnitskaja  

Tallinn, Peterburi tee 47

02.12.-27.03.20

09.12.-03.04.20

16.12.-10.04.20

Inglise keele koolitus B2 tasemel 

(160 akad t.)

 vene

Viktoria Jakobson

Olga Ilnitskaja  

Tallinn, Peterburi tee 47

02.12.-31.01.20

09.12.-07.02.20

16.12.-14.02.20

Inglise ärikeele koolitus (80 akad t.) 

 vene

Viktoria Jakobson

Olga Ilnitskaja  

Tallinn, Peterburi tee 47

02.12.-14.02.20

09.12.-21.02.20

16.12.-28.02.20

Kauba müük interneti kaudu (E-poe loomine) (90 akad t.)

 vene

Sergei Grigorjev

Svetlana Moskvina

Tallinn, Peterburi tee 47

03.12.-14.02.20

10.12.-21.02.20

17.12.-28.02.20

Arvutikoolitus algajatele  (60 akad t.) 

Arvutikoolitused:

Arvutigraafika koolitus (60 tundi)

3D-Modelleerimise koolitus (60 tundi)

Kontoritöö tarkvara kasutamise koolitus (60 tundi)

 vene

Victor Ustich 

 

 

 

Tallinn, Peterburi tee 47

03.12.-14.02.20

10.12.-21.02.20

17.12.-28.02.20

 

Arvutikoolitused:

Programmeerimise alused. Java tarkvara koolitus (60 akad t.)

Arvutil joonestamise koolitus/AutoCad (60 akad t.) 

Operatsioonisüsteemide administreerimise koolitus (60 tundi)

Veebidisaini koolitus (60 tundi)

Veebiprogrammeerimise koolitus (60 tundi)

YouTube videokanali loomise koolitus (60 tundi)

 vene

 

Marina Vigant 

Victor Ustich         

Sergei Grigorjev 

Ivar Varm             

Anton Garin 

Sergei Grigorjev

Tallinn, Peterburi tee 47

03.12.-28.02.20

10.12.-06.03.20

17.12.-12.03.20

Andmebaaside haldamise koolitus 

(80 tundi)

 vene 

Sergei Grigorjev

Victor Ustich 

Tallinn, Peterburi tee 47

09.12.-06.03.20

16.12.-12.03.20

Tarkvarasüsteemide testimise aluste koolitus (80 tundi)

vene 

Juri Bublikov  

Tallinn, Peterburi tee 47

02.12.-10.01.20

09.12.-17.01.20

16.12.-24.01.20

Interneti kasutamise koolitus (30 tundi)

Kodulehekülje haldamise ja administreerimise koolitus  (30 tundi)

 vene  

Sergei Grigorjev    

Tallinn, Peterburi tee 47